Sanal Aşklar asılsız Aşklar

Sanal Aşklar asılsız Aşklar

Sanal Aşk Real Aşka dönüşür mü ? Sevmeler yalan olunca gitmeler kolay oluyor. Hayatta yediğimiz kazıkların toplamına deneyim diyoruz. Bunuda çok kıymetli bir abimden öğrendim Son yıllarda toplumsal paylaşım sitelerinin artmasıyla ile kendini gösteren internet bağımlılığının yanısıra uzaktan yaşanmış olan ilişkileri bununla beraber getiriyor Peki değerli arkadaşlarım uzaktan görmeden dokunmadan sevmek mümkün müdür?

Onu en önce bir sitede gördüm sonrasında telefonda uzun uzun konuşamaya ve mesajlaşmaya başladık Onunla mevzuştuğum her an kendimi iyi hissetmeye başladım Beni öyle güzel dinliyordu ki onu hiç görmedim oysa yaşadığım ilişkinin normal olmadığını biliyorum Görmeden dokunmadan yaşansada sanal aşklar, yaşayanlar için bir anlamı var Kimi süre yanlızlığı, kimi süre mutluluğu, kimi süre hüznü yaşanılan her anı saatlerce mevzuşmak mesajlaşmaktır. Bazen fotoğrafını gördüğünde bile hissettiklerimiz duygu ve düşünceleri içtenlikle paylaşabiliyoruz. İnterneti gerçek olmayan aşklar olarak nitelendirmemiz doğru değildir. Kişiler birbirine dürüst olduğu sürece yaşananlar ve paylaşılanların hepsi gerçektir, keza duygularımız da öle görme dokunma duyusundan yoksun ilişkilerde kişiler birbirlerinin duygu ve düşüncelerine daha çok önem veriyor, şayet şuda varki karşındaki insanı onu hiç göremeyeceğin şekilde kendisini dilediği gibi tanıtması da mümkün kısaca yanyana belki hayatta durmak istemeyeceğiniz insanoğlu sizi sanalda şaşırtabilir. Karşınızdaki kişiyi gaslınüzde bazen kusursuz bir birey olarakta canlandıra biliyorsunuz ki. Çünkü onu size verdiği cevaplardan tanıyorsunuz şu demek oluyor ki sizin istediğiniz cevapları veriyor olabilir uzun soluklu bi ilişki boyutuna taşımak istiyorsanız ilişkinizi en kısa sürede yüzyüze gelmelisiniz ufak bir tavsiye sizlere.

Sanal Aşklar asılsız Aşklar
Sanal Aşklar asılsız Aşklar

İnternet chat yoluyla yapılmış ve sağlıklı idame eden evlilikler olduğu gerçeğini yok saymak mümkün değil, Keşke tüm evlilikler hep düzgün olsa hep bir ömür sürse ama sanal ortamların ne kadar güvenilmez olduğuna dair pek çok bilgi var tabi naturel yolla tanışmış insanlar yada çevresi tarafınca tanıştırılmış insanlarında evlilikleri de her vakit doğru gitmeye biliyor ya da web kanalıyla gerçekleşmiş evlilikler her süre negatif neticelanır gibi bir kural yok.Her iki şekilde de pozitif ve olumsuz sonuçlar doğurabilir tüm sorun karşı tarafı iyi tanımakta başlıyor yani o bireyin alt yapısı ve aile yapısını tanımak, görgü ve kültürünü doğru anlamaktır Yanlış insanlarda her süre olduğu benzer biçimde hep var olacaklardır Dileğimiz şudur ki doğru insanların her zaman çoğunlukta olması ve doğru insanlarla evliliklerin yapılması Çünkü unutmayalım ki toplumun en ufak yapı taşı aile birimidir.

Sanal söyleşi Aşk niçin diyoruz çünkü, sanalda ask yaşanır paylaşılır bişeyler fakat bu hep sanalda duracak sanalda yaşayalım edelim diyede bir kavram yoktur sanalı reale taşımak da öneli mesela şöyle ki sanalda tanıştık konuştuk ve bişeyler yaşadık bunu artık başka bir boyuta taşıyalım reale sanaldan çıkıp gerçek hayata görüşmeler buluşmalar felan baktınız ki herşey yolunda bu güzel aşkı sevgiyi taçlandıralım buda ne demek oluyor tabi ki evlilik güzel bir yuva anlamına geliyor.

Sanal bu mevzularda bekar insanlara bir çok konuda yardım etmekte özellikle yanlız insanoğlu için buda nedir ya ben sadeceım bir dosta arkadaşa ihtiyacım var ve bulamıyorum ne yapıyorlar bu durumda derhal sanalın yolunu tutuyorlar tabi samalda güvenilir dost arkadaş da bulmak gerçekten çok zor ve bu konularda çok dikkat etmemiz gerekiyor her insanin söylediklerine inanmamak güvenmemek lazım herşeyinden kesin olana kadar özel hayatınızı anlatıp paylasmamanız lazım güvensiz insanoğlu da çok sizi kandırıp sizin duygularınız la yada maddi ve manevi size zararlar vere bilir ve sanal diyince kaliteli söyleşi sitesi bulamak ta çok zor kadın isminde gezen erkekler de var adam ismi ile gezen takılan kadınlar da var neyin ne olduğu belli değil yani çok dikkat etmek lazım sizi bundan önceki faydalı olacağını düşündüğüm canlı söyleşi makalemizi okumanızı tavsiye ederim şimdilik bu kadar bir daki makalemizde görüşmek üzere hoşça kalınca.

Etiketler; CHAT ODALARI, MOBIL sohbet, SEVIYELI sohbet, söyleşi, söyleşi MUHABBET, söyleşi ODALARI

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2022 Created with Royal Elementor Addons

İkabil.com Gururla Sunar